Oblečení pro vaše děti

Představujeme Vám skvělého pomocníka při oblékání Vašich dětí od kojenců až po větší děti s největšími dětskými velikostmi. ! Zapomeňte na nepředstavitelné cifry za dětské oblečení, které je čím dál tím dražší a kupovat ho nové v obchodech se tak stává čím dál tím více nepraktické. U nás seženete vše velmi levně a kvalita je přitom zachována.

Je vysoce nepraktické kupovat pro miminka, kojence, předškolní děti, ale i školáky oblečení v drahých a značkových obchodech. Děti neustále někde běhají a dětské oblečení se tak ničí rychleji než oblečení dospělých. Na rozdíl od dospělých děti také neustále rostou, proto jim oblečení rychle přestane být. Dětský second hand Vám pomůže se se změnou šatníku vypořádat rychle a levně!

 

Kvalitu poznáte

Nemusíte se bát, že u nás seženete jen oblečení staré, seprané a různě poničené. Oblečení, které nabízíme, je kvalitní a stále velmi pěkné, některé dokonce téměř nové. Všechny kusy oblečení u nás označujeme podle jejich stavu a tak snadno rozeznáte, které oblečení bylo nošeno více a které méně.